H&S Consultancy

View More

Environmental Services

View More

Training Services

View More

Popular Courses

OUR ACCREDITATIONS

 

 

Access to our News Letter

Register now

Create your free account now and get immediate access to 100s of online courses.

Latest Blogs

Latest Blogs from NTSS

What People Say

How real people said about NTSS.

h-JOURNALING-628×314

Göker İNEL, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı, HEDEF OSGB

NEBOSH eğitimini NTSS den aldım. Özellikle Asuman Hanım’ın bilgi ve tecrübesinden, iş hayatımda bakış açımı değiştiren birçok şey öğrendim. Herkese tavsiye ederim.

h-JOURNALING-628×314

Muharrem ÖZOĞLU, İş Sağlığı Ve Güvenliği Müdürü, ÇALIK GAYRİMENKUL

Asuman Hanım merhaba,

Faaliyet gösterdiğimiz tüm coğrafyalarda  dokunduğumuz tüm hayatlara değer katma vizyonuyla, İSG konusunda  uluslararası bakış açısı kazanmak ve projelerimize uygulayarak farkındalık oluşturmak için çıktığımız yolda, NEBOSH IGC Eğitimi  NTSS tarafından  sağlandı. NTSS nin gerek eğitim kalitesi, eğitmen in tecrübesi-saha deneyiminin olması ve  doğru iletişim  teknikleri sayesinde  oldukça keyifli ve başarılı bir performanstan sonra isabetli karar vermenin rahatlığıyla süreci tamamladık. Tüm emek ve katkılarınız için teşekkür ederim.

Slm/Syg…

Muharrem Özoğlu
İş Sağlığı Ve Güvenliği Müdürü
Çalık Gayrimenkul

h-JOURNALING-628×314

N.Numan DERE, HSE Specialist NORDEX ENERJİ A.Ş.

Sayın Asuman ERKUL,

Nordex Enerji olarak 2013 yılından itibaren sizden İş Sağlığı ve Güvenliği alanında eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetlerinizi aldık, bu bağlamda firmamıza sağlamış olduğunuz olumlu katkılardan dolayı size ve NTSS firma çalışanlarınıza teşekkürlerimizi sunarız.

Bundan sonrası için ise olası eğitim ve danışmanlık hizmeti ihtiyaçlarımızda memnuniyetle sizinle birlikte çalışmayı arzuladığımızı bildirmek isteriz.

Saygılarımla,

N.Numan DERE
HSE Specialist
NORDEX ENERJİ A.Ş.

h-JOURNALING-628×314

Şenol BAYALAN, B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı

Asuman Hanım,

Eğitim süresince  bize gösterdiğiniz sabrınız, zamanınız, özverili yaklaşımınız için teşekkür ederim.Vermiş olduğunuz eğitimin niteliği mesleki açıdan şahsıma çok şey kattığını düşünüyorum. Bu ve buna benzer eğitimlerde tekrardan aranızda olmak isterim. Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle …

Saygılarımla,

İyi Çalışmalar.

h-JOURNALING-628×314

Derya Çalışkan, HED Akademi

NTSS’den aldığım NEBOSH Eğitimleri, bir iş güvenliği uzmanı olarak,  iş güvenliğine yönelik  sistematik kurma, planlama  ve yönetsel bakış açısının kuvvetlenmesinde bana çok yarar sağladı.  Çeşitli sektörler bazında iş güvenliği kültürünü ve  bilgi birimini aktaran, eğitim sonrasında da profesyonel işbirliğini kazandığım, Sn Asuman Erkul’a teşekkür ederim. Ayrıca, NTSS’nin NEBOSH çatısı altında  proses güvenliği kapsamında başlattığı çalışmalarıda yakından ve ilgi ile takip ediyorum. Türkiye’de iş güvenliği profesyonellerinin bakış açısına çok büyük katkıları olacağına inandığım  proses güvenliği çalışmalarından dolayı  tebrik ederim.

Subscribe now and receive weekly newsletter with educational materials, new courses, interesting posts and much more!