• yellow
  H&S consultancy
  Get all your OHS and Process consultancy from the world's leading experts.
  We are at your service with more than 200 experts have international experience.
 • yellow
  international accredited trainings.
  Shape your career with international accredited trainings.
  NEBOSH, IIRSM, IOSH approved trainings by internationally recognized organizations.
 • yellow
  online training
  Attend to International accredited trainings in our online training platform from the comfort of your home.
  You can attend to NEBOSH, IIRSM, IOSH approved trainings from our online training platform too.
 • yellow
  deneme
  undefined
  undefined

OUR ACCREDITATIONS

Our online courses are built in partnership with technology leaders and are relevant to industry needs.
Upon completing a Online course, you’ll receive a verified completion certificate recognized by industry leaders.

NTSS’den aldığım NEBOSH Eğitimleri, bir iş güvenliği uzmanı olarak,  iş güvenliğine yönelik  sistematik kurma, planlama  ve yönetsel bakış açısının kuvvetlenmesinde bana çok yarar sağladı.  Çeşitli sektörler bazında iş güvenliği kültürünü ve  bilgi birimini aktaran, eğitim sonrasında da profesyonel işbirliğini kazandığım, Sn Asuman Erkul’a teşekkür ederim. Ayrıca, NTSS’nin NEBOSH çatısı altında  proses güvenliği kapsamında başlattığı çalışmalarıda yakından ve ilgi ile takip ediyorum. Türkiye’de iş güvenliği profesyonellerinin bakış açısına çok büyük katkıları olacağına inandığım  proses güvenliği çalışmalarından dolayı  tebrik ederim.

Asuman Hanım,

Eğitim süresince  bize gösterdiğiniz sabrınız, zamanınız, özverili yaklaşımınız için teşekkür ederim.Vermiş olduğunuz eğitimin niteliği mesleki açıdan şahsıma çok şey kattığını düşünüyorum. Bu ve buna benzer eğitimlerde tekrardan aranızda olmak isterim. Yeni eğitimlerde görüşmek dileğiyle …

Saygılarımla,

İyi Çalışmalar.

Sayın Asuman ERKUL,

Nordex Enerji olarak 2013 yılından itibaren sizden İş Sağlığı ve Güvenliği alanında eğitim, denetim ve danışmanlık hizmetlerinizi aldık, bu bağlamda firmamıza sağlamış olduğunuz olumlu katkılardan dolayı size ve NTSS firma çalışanlarınıza teşekkürlerimizi sunarız.

Bundan sonrası için ise olası eğitim ve danışmanlık hizmeti ihtiyaçlarımızda memnuniyetle sizinle birlikte çalışmayı arzuladığımızı bildirmek isteriz.

Saygılarımla,

N.Numan DERE
HSE Specialist
NORDEX ENERJİ A.Ş.

Asuman Hanım merhaba,

Faaliyet gösterdiğimiz tüm coğrafyalarda  dokunduğumuz tüm hayatlara değer katma vizyonuyla, İSG konusunda  uluslararası bakış açısı kazanmak ve projelerimize uygulayarak farkındalık oluşturmak için çıktığımız yolda, NEBOSH IGC Eğitimi  NTSS tarafından  sağlandı. NTSS nin gerek eğitim kalitesi, eğitmen in tecrübesi-saha deneyiminin olması ve  doğru iletişim  teknikleri sayesinde  oldukça keyifli ve başarılı bir performanstan sonra isabetli karar vermenin rahatlığıyla süreci tamamladık. Tüm emek ve katkılarınız için teşekkür ederim.

Slm/Syg…

Muharrem Özoğlu
İş Sağlığı Ve Güvenliği Müdürü
Çalık Gayrimenkul

NEBOSH eğitimini NTSS den aldım. Özellikle Asuman Hanım’ın bilgi ve tecrübesinden, iş hayatımda bakış açımı değiştiren birçok şey öğrendim. Herkese tavsiye ederim.

Phone: + 90 312 240 08 60
Fax: +
Regnum Sky Tower İşçi Blokları Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:57/116 (T Katı) 06530
Çankaya / ANKARA - TÜRKİYE